Mobilná aplikácia vyhľadá vyhradené parkovacie miesta

parking4disabled

Čo by ste povedali na to, keby ste sa mohli jedným dotykom navigovať na najbližšie vyhradené parkovacie miesto? Alebo na najlepšie v konkrétnej ulici? Alebo len proste mohli veľmi jednoducho pomáhať ľuďom, ktorí takéto miesta potrebujú?  Tím (go-ok) takúto mobilnú aplikáciu, určenú pre zdravotne postihnutých, vyvinul. Vyhradené parkovacie miesta sú nenahraditeľnou pomocou pre tých, ktorí majú rôzne pohybové ťažkosti a preto sú miesta nadimenzované tak, aby spĺňali určitú šírku, mali strategické rozmiestnenie a prístup k nim musí byť bezbariérový. Preto je dobré vedieť kde sú a hlavne ako ich rýchlo nájsť.

Monitoring a navigátor verejných vyhradených parkovacích miest pre zdravotne postihnutých parking4disabled umožní navigáciu k najbližšiemu, alebo ku konkrétnemu parkovaciemu miestu.

Jednoduchým odfotografovaním vyhradeného parkovacieho miesta pre zdravotne postihnutých cez mobilnú aplikáciu, môžete prispieť i vy.

Cez ikonu špendlíka v aplikácii prejdete do fotoaparátu vášho zariadenia a miesto odfotíte. Uznajte, ide o veľmi jednoduchý úkon, ktorý napriek tomu veľmi pomôže. Čo je ale najlepšie, aplikácia pomáha na celom svete – takže je možné pridávať parkoviská i v zahraničí.

Aplikáciu si môžete stiahnuť pre platformu iOSAndroid.

iOS: http://goo.gl/v8G4US
Android: http://goo.gl/5ky5sW

web: http://www.parking4disabled.eu
web sk: http://www.vyhradene.sk
web cz: http://www.vyhrazena.cz
web hu: http://www.fenntartott.hu

 

Účinkujúci

 

Ako pridávať parkoviská?